Šikmá střecha

14. 8. 2017

Jakou pískovanou lepenku v pásech můžu dát na kůlnu se spádem cca na1m 5% a lze vodorovně i svisle? Děkuji 

Přečíst odpověď
12. 6. 2017

Dobrý den,

prosím o informaci zda se hodí na zahradní přístřešek použít pískovanou lepenku s označením  (Lepenka PAR R 330 H pískovaná (10m2/bal) a dále jaký je rozdíl, kromě ceny v porovnání s Lepenkou s označením V13 PAR R20

Děkuji

Přečíst odpověď
24. 5. 2017

Dobrý den, začalo nám pod šindel zatýkat v místě napojení terasy k domu, tak jsme chtěli celou plochu překrýt plechem. Důvodem zatékání je s největší pravděpodobností malý sklon střechy. Pokrývač nám doporučil ty modifikované pásy, že je položí na šindel. Že prý plech je hodně hlučný, když prší.  Proto žádám radu, co by bylo na střechu nejvhodnější a nejlevnější řešení. Šindel je asi 5 let stará.

Přečíst odpověď
26. 5. 2016

Na střeše máme asfaltový šindel, který je již starý a na povrchu se objevuje mech. Uvažujeme o rekonstrukci střechy z šindelů Kerabit. Do střechy neteče, ale rádi bychom nesundávali stávající šindel. Je možné nový šindel aplikovat přímo na původní?

Přečíst odpověď
19. 4. 2016

Dokončuji přístřešek na parkování o rozměru 6.60x5.80. Střecha (záklop) je z modřínových fošen, nehoblovaných. Rád bych jako střešní krytinu použil asfaltový pás, na okrajích napojený na plechové lemování okrajů střechy. Prosím o doporučení skladby a případně informaci, kde získat návod na montáž.

Přečíst odpověď
5. 4. 2016

Dobrý den. Stavím svépomocí bytový dům a hledám vhodný hydroizolační materiál pro sedlovou střechu se sklonem 35 a plochou cca 350m2. Na střechu není vidět proto volím kompaktnější pásy místo šindele. Představa je na OSB PD desky (záklop) připevnit K - BASE a na ně natavit Hydroizolační pás z modifikovaného asfaltu. Můžete mi doporučit skladbu z Vašeho sortimentu? děkuji předem za Váš čas a odpověď.

Přečíst odpověď
23. 11. 2015

Dobrý den, mam rodinný dum s plochou střechou, vrchní krytí je plech. Uvažuji o pokrytí plechu, vaším výrobkem, můžete mi prosím doporučit jakým způsobem toto aplikovat a jaký výrobek použít, aby přilnul k plechu? děkuji za vaší brzkou odpověd

Přečíst odpověď
29. 9. 2015

Co bych měl nejlépe použít na mírně sklopený přístřešek (cca 100m2) jako vrchní vrstvu? Podkladem budou dřevěná prkna + přitlučený pás R13

Přečíst odpověď
19. 7. 2015

Dobrý den , lze na základní vrstvu K BASE natavit vrchní vrstva sklobit 40 dekor? Případně jakou alternativu byste mi doporučili na střechu pergoly z palubek s velmi mírným sklonem. 

Přečíst odpověď
2. 7. 2015

Mohu provést hydroizolaci střechy u pergoly z pásu Bitagit 35 Mineral a pokládat ho přímo na dřevěná prkna?

Přečíst odpověď