Rozpoznání typu asfaltového pásu 5. 9. 2016

Prosím o radu. "Parabit oxidovaný pás" mám zbytek víc než polovinu ze stavby zdi 8m x 40 cm koupený před pěti roky, nyní čím doplnit když je větší sortiment a jiná označení , pro plochu asi 20m2. Na originál papírovém obalu v textu není jiné označení.

Otázka
Odpověď

Pokud máte zbytek role, kde je délka pásu více jak 7,5m (8,0m) bude se s jistě jednat o asfaltový pás tloušťky 3,5 a s největší pravděpodobností o výrobek Parabit V S35.
Druhou možnou variantou by mohl být výrobek Parabit G S35, ale tento sortiment mají prodejci stavebního materiálu ve své nabídce zřídka.Rozdíl mezí výrobky Parabit V S35 a Parabit  G S35 je v typu nosné vložky a tím pevnosti pásu. Výrobek Parabit V S35 byste snadno roztrhnul v obou směrech, což si můžete vyzkoušet. Pokud by se toto potvrdilo a Vy pro doplnění množství hledáte výrobek o stejných vlastností, potom by Vašim požadavkům odpovídal právě výrobek Parabit V S35.Máte specifický dotaz?

Nenašli jste v seznamu odpověď na Vaši otázku? Připravili jsme pro Vás formulář, do kterého napíšete Vaši otázku a my Vám na ní odpovíme.