Plochá střecha

22. 1. 2020

Dobrý den,

v projektu máme od projektanta navrženou skladbu klasické jednoplášťové střechy. Nakonec jsme se s manželkou domluvili, že bychom udělali tzv. zelenou střechu. Můžete mi prosím od vás doporučit vhodné materiály do skladby zelené střechy?

Přečíst odpověď
2. 5. 2018

Dělám novou plochou střechu a terasu současně nad tech. prostorami a bytem. Položil jsem nosníky......beton. 14 dnů zraje. Jak postupovat dále??? a jaké materály použít??? do jakého termínu mohu s ohledem na roční období pokračovat???celková plocha 85m2. Děkuji.

Přečíst odpověď
10. 1. 2018

Dobrý den, chtěla bych poprosit o postup, jak položit ipu ELASTOBIT Top 42 na malý přístřešek 2,30x5,00 m, mám připevněné dřevěné desky a co dál? Jednalo by se o položení jednotlivých vrstev ipy. Budu moc ráda pokud mi odpovíte a tím mi i pomůžete. Mockrát děkuji.

Přečíst odpověď
20. 7. 2017

Dobrý den,

chtěl bych si dělat střechu RD svépomocí a rád bych vás požádal o veškeré informace k pokládce. Potřeboval bych vědět, kam umisťovat kotvy nebo jak přichytávat celou skladbu. Rád bych vás požádal také o návrh materiálu jednotlivých asfaltových pásů částí skladby střechy. Skladba dle PD: - žel.bet. konstrukce střechy, parozábrana, spádové klíny z EPS, 1. vrstva EPS,2. vrstva EPS, podkladní pás, vrchní pás.

Přečíst odpověď
1. 6. 2017

Dobrý den,
při rekonstrukci domu používám asfaltový pás Paraelast FIX G30 v místech kde se nedá pracovat s plamenem. Když se ovšem podívám na vaše webové stránky, tak se mi již v nabídce sortimentu nezobrazuje (pokud tedy nedělám nějakou chybu).
Rád bych se optal, zda již tento výrobek nebude dále v nabídce nebo je to jen dočasné.
Děkuji.

Přečíst odpověď
9. 9. 2016

Chtěl bych se zeptat, jaký byste doporučili postup a jaké materiály zvolit při renovaci ploché střechy garáže? V současnosti je na střeše asfaltový pás s vrchní hliníkovou fólií. Je na několika místech porušený a do garáže zatéká. Podklad je beton, Je možné některý z vašich produktů aplikovat přímo na stávající krytinu, nebo ji bude nutné odstranit?

Přečíst odpověď
12. 7. 2016

Na střeše byla hydroizolace v minulosti řešena pomocí asfaltových nátěrů a vložením výztužné vložky z tkaniny. Současný stav je takový, že výztužná tkaniny již vystupuje na povrch a v některých místech už není vůbec žádný asfalt. Uvažujeme o provedení nové vrstvy pomocí asfaltového pásu. Lze na stávající podklad nějaký výrobek natavit pouze v jedné vrstvě? Prosím o nejlevnější variantu

Přečíst odpověď
17. 6. 2016

Budeme řešit přístavbu garáže, kde bude nezateplená plochá střecha. Na střechu bychom chtěli dát dlažbu na podložkách. Prosím o doporučení vašich materiálů v co nejlevnější, ale zároveň funkční variantě. Strop bude z ŽB desky.

Přečíst odpověď
8. 6. 2016

Budeme zateplovat plochou střechu pomocí EPS desek. V současnosti je na střeše asfaltový pás, který je funkční a chceme ho zachovat. Desky EPS budeme kotvit do betonového stropu. Prosím o doporučení vašich výrobku pro hydroizolaci střechy. Nakonec bychom na střechu chtěli nasypat kačírek.

Přečíst odpověď
2. 6. 2016

Prosím o radu. Jedná se o pergolu, podbití palubkami síly 19mm, sklon 5°. Chtěl bych použít Paraelast FIX Kombi 46 Dekor a položit ho rovnou na palubky. Je toto možné?  

Přečíst odpověď