Otázky a odpovědi

Připravili jsme společně s Vámi seznam dotazů, které nám kladete a které by mohli pomoci i dalším zákazníkům, při výběru našich produktů.

Máte specifický dotaz?

Nenašli jste v seznamu odpověď na Vaši otázku? Připravili jsme pro Vás formulář, do kterého napíšete Vaši otázku a my Vám na ní odpovíme.

Poslední přidané

22. 1. 2020

Dobrý den,

v projektu máme od projektanta navrženou skladbu klasické jednoplášťové střechy. Nakonec jsme se s manželkou domluvili, že bychom udělali tzv. zelenou střechu. Můžete mi prosím od vás doporučit vhodné materiály do skladby zelené střechy?

Přečíst odpověď
6. 11. 2019

Dobrý den,

stavím nepodsklepený RD – bungalov. V současnosti mám vybetonované základové pásy a chystám se provádět zásypy štěrkopískem mezi nimi a následně vybetonovat základovou desku, kterou chci zaizolovat asfaltovými pásy. Jsem v oblasti s nízkým radonovým indexem a střední plynopropustností. Je potřeba v tomto případě řešit izolaci desky nějakou protiradonovou izolací?

Přečíst odpověď
7. 2. 2019

Dobrý den, při izolaci spodní stavby stačí použít jednovrstevná nebo je nutná dvouvrstevná izolace?

Přečíst odpověď
31. 1. 2019

Dobrý den, stačí jako izolace podlahy nepodsklepeného RD jeden pás typu Bitagit 40 mineral?

Přečíst odpověď
4. 6. 2018

Dobrý den, je nutné separovat asfaltový pás od tepelné izolace z polystyrenu?

Přečíst odpověď
2. 5. 2018

Dělám novou plochou střechu a terasu současně nad tech. prostorami a bytem. Položil jsem nosníky......beton. 14 dnů zraje. Jak postupovat dále??? a jaké materály použít??? do jakého termínu mohu s ohledem na roční období pokračovat???celková plocha 85m2. Děkuji.

Přečíst odpověď
4. 4. 2018

Dobrý den, prosím o radu jaký druh asfaltových pásů použít k izolování základové desky - radon nízký. Dům bude nepodsklepený zděný bungalov. A bude postačovat jedna vrstva nebo lépe použít dvě? Lze již na položené pasy přímo pokládat polystyren určený k zateplení podlahy?

 

Přečíst odpověď
9. 3. 2018

Dobrý den,

potřeboval bych pomoci s jedním dotazem. V technické zprávě na izolaci proti zemní vlhkosti a radonu určil projektant pás modifikovaný asfaltový s AL vložkou.

Dodavatel nabízí Parabit AL + V S35 – splňuje tento typ výrobku technické zadání, nebo by se mělo jednat o dodávku PARAELAST AL + V S35?

Přečíst odpověď
31. 1. 2018

Dobrý deň,

Mám jednu otázku k tovaru ASPA BIT V S35 (V60 S35). Keď chcem naňho položiť polystyren, treba nejak to oddeliť? S PE foliou alebo s niečím?

A keď áno, tak vedeli by ste mi poslať technický podklad na to? Naprk link, alebo webovú stránku. 

Ďakujem Vám velmi pekne.

Přečíst odpověď
10. 1. 2018

Dobrý den, chtěla bych poprosit o postup, jak položit ipu ELASTOBIT Top 42 na malý přístřešek 2,30x5,00 m, mám připevněné dřevěné desky a co dál? Jednalo by se o položení jednotlivých vrstev ipy. Budu moc ráda pokud mi odpovíte a tím mi i pomůžete. Mockrát děkuji.

Přečíst odpověď