SJEDNOCENÍ OBCHODU A NOVÉ MOŽNOSTI V PORTFÓLIU SIKA A KVK PARABIT

SJEDNOCENÍ OBCHODU A NOVÉ MOŽNOSTI V PORTFÓLIU SIKA A KVK PARABIT 

Brno, 3. prosince 2020

SJEDNOCENÍ OBCHODU A NOVÉ MOŽNOSTI V PORTFÓLIU SIKA A KVK PARABIT

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

v návaznosti na převzetí skupiny KVK Holding na podzim roku 2017, a propojování obchodních aktivit na trhu v České republice, se společnosti Sika CZ, s.r.o. a KVK PARABIT, a.s. rozhodly spojit své obchodní týmy a od 1. 1. 2021 vystupovat jednotně na českém trhu jako Sika CZ, s.r.o. Produktová portfolia KVK PARABIT a Sika se vzájemně velmi dobře doplňují a společně nabízí komplexní řešení pro stavbu.

Pro Vás, naše klienty, se však nic zásadního nemění. Produkty Sika a KVK PARABIT budou v České republice i nadále široce dostupné, a udrží si vysokou kvalitu a spolehlivost, na kterou jste zvyklí. Příjem objednávek a fakturaci bude od 1. 1. 2021 zajišťovat již jen společnost Sika CZ, s.r.o.

Aby Vás tato změna ovlivnila co nejméně, rozhodli jsme se využít klidné období Vánočních svátků. V této souvislosti si také dovolujeme připomenout termíny uzavření zákaznických center, skladů a výrobních závodů.

Poslední příjem objednávek Sika a KVK PARABIT: 18. 12. 2020

Příjem objednávek a expedice ze skladů Sika v novém roce: 4. 1. 2021

V novém roce budeme objednávky přijímat pouze na centrální adrese: objednavky@cz.sika.com

S jakýmikoliv dotazy se můžete obracet na obchodní zástupce v regionech, ti Vám poskytnou detailní informace a situaci vysvětlí.

Přejeme příjemné prožití Vánočních svátku a těšíme se na setkání v Novém roce.

Jménem vedení společnosti.

Ing. Andrej Šišolák

Jednatel Sika CZ, s.r.o.