Hydroizolace přístřešku – dřevěná prkna 19. 4. 2016

Dokončuji přístřešek na parkování o rozměru 6.60x5.80. Střecha (záklop) je z modřínových fošen, nehoblovaných. Rád bych jako střešní krytinu použil asfaltový pás, na okrajích napojený na plechové lemování okrajů střechy. Prosím o doporučení skladby a případně informaci, kde získat návod na montáž.

Otázka
Odpověď

V případě provedení hydroizolace pro přístřešek na parkování, kde nosným podkladem jsou nehoblovaná prkna, bych doporučoval následující postup:

Na dřevěná prkna přibít šachovnicově v celé ploše podkladní lehký pás R20 nebo K-BASE a na něj v celé ploše natavit pomocí plamene hořáku asfaltový pás Elastodek 50 Special Dekor, popřípadě Elastodek 50 Standard Dekor.

Uvedené varianty naleznete také na následujícím odkazu:

http://www.kvkparabit.com/konfigurator/strechu/pristresek/novou-strechu-4/do-7-plocha-strecha-6/drevo-prkna-osb-desky-16/

Návod k použití a uživatelskou příručku naleznete na našich webových stránkách v sekci „Ke stažení“ a nebo na odkazech viz níže:

http://www.kvkparabit.com/media/uploads/ke_stazeni/navod_k_pouziti_pasu_kvk_parabit.pdf

http://www.kvkparabit.com/media/uploads/ke_stazeni/pruvodce_kvk_parabit.pdf

Máte specifický dotaz?

Nenašli jste v seznamu odpověď na Vaši otázku? Připravili jsme pro Vás formulář, do kterého napíšete Vaši otázku a my Vám na ní odpovíme.