Vrchní ochranný posyp typy Dekor 1. 10. 2015

Viděla jsem názorné video jak pokládat samolepící Paraelast. Spoje se sypaly břidličným posypem. Kde se to dá koupit ? Děkuji za odpověď.

Otázka
Odpověď

U vrchních asfaltových pásů s ochranným břidličným posypem typu „Dekor“ je možné vyteklý návalek asfaltu u spojů pásů hned po provedení natavení jejich přesahů zasypat štípanou břidlicí příslušné barvy a zaválečkovat. Dodatečné zasypání má pouze estetický vliv a není to podmínkou.

Břidličný posyp příslušené barvy nabízíme v balení 5kg (kbelík). Seznam našich prodejců naleznete na odkazu níže a ve spodní stránce můžete zadat město, které potřebujte. Je ale možné, že náš obchodní partner nebude mít zrovna požadovanou barvu posypu na skladě a musel by ho objednat. Další možností je zakoupit kbelík v našich výrobních prodejnách ve Svobodě nad Úpou, Rychnově nad Kněžnou a nebo Hroznětíně u Karlových Varů.

http://www.kvkparabit.com/konfigurator/strechu/pristresek/novou-strechu-4/7-az-15-mirne-sikma-strecha-3/drevo-prkna-osb-desky-17/

Máte specifický dotaz?

Nenašli jste v seznamu odpověď na Vaši otázku? Připravili jsme pro Vás formulář, do kterého napíšete Vaši otázku a my Vám na ní odpovíme.