Použití asfaltového pásu PARAELAST FIX G30 1. 6. 2017

Dobrý den,
při rekonstrukci domu používám asfaltový pás Paraelast FIX G30 v místech kde se nedá pracovat s plamenem. Když se ovšem podívám na vaše webové stránky, tak se mi již v nabídce sortimentu nezobrazuje (pokud tedy nedělám nějakou chybu).
Rád bych se optal, zda již tento výrobek nebude dále v nabídce nebo je to jen dočasné.
Děkuji.

Otázka
Odpověď

Dobrý den,

PARAELAST FIX G30 je určitě vhodný pro Vaše podmínky. PARAELAST FIX G30 je samolepící pás a používá se jako podkladní vrstva hydroizolačního souvrství zateplených střešních plášťů nebo jako izolace spodní stavby. Výrobek je určený především jako podkladový pás pod finální vrstvu hydroizolace na ploché střechy. Výhodou pásu je aplikace bez použití plamene hořáku. Při aplikaci finální vrstvy pomocí natavování se účinek lepivosti spodního samolepícího pásu výrazně zvyšuje. 

Za komplikace na webových stránkách se omlouváme, ale bohužel v tuto chvíli dochází k jejich aktualizaci. Zde posílám odkaz k výrobku: http://www.kvkparabit.com/vyrobky/paraelast-fix-g30_37/.

Máte specifický dotaz?

Nenašli jste v seznamu odpověď na Vaši otázku? Připravili jsme pro Vás formulář, do kterého napíšete Vaši otázku a my Vám na ní odpovíme.