Zeptejte se

Připravili jsme společně s Vámi seznam dotazů, které nám kladete a které by mohli pomoci i dalším zákazníkům, při výběru našich produktů.

Máte specifický dotaz?

Nenašli jste v seznamu odpověď na Vaši otázku? Připravili jsme pro Vás formulář, do kterého napíšete Vaši otázku a my Vám na ní odpovíme.

Poslední přidané

12. 6. 2017

Dobrý den,

prosím o informaci zda se hodí na zahradní přístřešek použít pískovanou lepenku s označením  (Lepenka PAR R 330 H pískovaná (10m2/bal) a dále jaký je rozdíl, kromě ceny v porovnání s Lepenkou s označením V13 PAR R20

Děkuji

Přečíst odpověď
1. 6. 2017

Dobrý den,
při rekonstrukci domu používám asfaltový pás Paraelast FIX G30 v místech kde se nedá pracovat s plamenem. Když se ovšem podívám na vaše webové stránky, tak se mi již v nabídce sortimentu nezobrazuje (pokud tedy nedělám nějakou chybu).
Rád bych se optal, zda již tento výrobek nebude dále v nabídce nebo je to jen dočasné.
Děkuji.

Přečíst odpověď
24. 5. 2017

Dobrý den, začalo nám pod šindel zatýkat v místě napojení terasy k domu, tak jsme chtěli celou plochu překrýt plechem. Důvodem zatékání je s největší pravděpodobností malý sklon střechy. Pokrývač nám doporučil ty modifikované pásy, že je položí na šindel. Že prý plech je hodně hlučný, když prší.  Proto žádám radu, co by bylo na střechu nejvhodnější a nejlevnější řešení. Šindel je asi 5 let stará.

Přečíst odpověď
18. 5. 2017

Dobrý den, chtěl bych odebrat od vaší společnosti hydroizolační pásy. Potřeboval bych poradit jakou skladbu a typ hydroizolačního pásu použít použít. Mám naměřený střední index radonu.

Přečíst odpověď
9. 9. 2016

Chtěl bych se zeptat, jaký byste doporučili postup a jaké materiály zvolit při renovaci ploché střechy garáže? V současnosti je na střeše asfaltový pás s vrchní hliníkovou fólií. Je na několika místech porušený a do garáže zatéká. Podklad je beton, Je možné některý z vašich produktů aplikovat přímo na stávající krytinu, nebo ji bude nutné odstranit?

Přečíst odpověď
5. 9. 2016

Prosím o radu. "Parabit oxidovaný pás" mám zbytek víc než polovinu ze stavby zdi 8m x 40 cm koupený před pěti roky, nyní čím doplnit když je větší sortiment a jiná označení , pro plochu asi 20m2. Na originál papírovém obalu v textu není jiné označení.

Přečíst odpověď
25. 7. 2016

Rád bych se informoval na jeden z vašich výrobků, a to konkrétně na PARAELAST AL + V S40, zda-li je možné ho aplikovat na základovou desku RD samostatně v jedné vrstvě na napenetrovaný základ, bez nutnosti použití dalších, krycích, vrstev (pásů) a následně začít zdít. Děkuji za doplnění informace

Přečíst odpověď
21. 7. 2016

Dobrý den, na izolaci spodní stavby jsem použil asfaltové pásy Sklobit. Po celoplošném natavení pásů na očištěný a napenetrovaný podkladní beton se pásy druhý den odlupují. Vůbec se nespojily s penetrací. V čem by mohl být problém?

Přečíst odpověď
19. 7. 2016

Dobry den, který z oxidovaných a který z modifikovaných pásů byste doporučil jako nejvhodnější izolaci pod nosné obvodové zdivo? Dal by se použít SKLODEK medium mineral 40 nebo SKLODEK standard 40 mineral? Dostačuje pás pouze v jedné vrstvě, nebo je vhodné jej doplnit o další vrstvu, případně o lepenku A330H? Stavba: nepodsklepený dvoupatrový cihlový RD, radonový index je nízký. 

Přečíst odpověď
12. 7. 2016

Na střeše byla hydroizolace v minulosti řešena pomocí asfaltových nátěrů a vložením výztužné vložky z tkaniny. Současný stav je takový, že výztužná tkaniny již vystupuje na povrch a v některých místech už není vůbec žádný asfalt. Uvažujeme o provedení nové vrstvy pomocí asfaltového pásu. Lze na stávající podklad nějaký výrobek natavit pouze v jedné vrstvě? Prosím o nejlevnější variantu

Přečíst odpověď