Výrobky - výrobní sortiment
KVK PARABIT, a.s.

Nabídka asfaltových pásů KVK PARABIT je opravdu široká. V sortimentu výrobků naleznete modifikované asfaltové pásy s dlouhodobou životností, speciální asfaltové pásy proti radonu nebo hydroizolace pro použití i do požárně nebezpečného prostoru, dále klasické asfaltové pásy, ale také separační vrstvy a vrstvy pro provizorní zakrytí typu A a R.
Vyrábíme také asfaltové pásy s hliníkovou a kombinovanou nosnou vložkou a asfaltové pásy ve velkonábalech, ze kterých se vyrábí vrstva kašírování desek pěnového polystyrenu. Při realizacích střech se stále častěji využívají samolepící modifikované asfaltové pásy.

 



role
ELASTODEK 50 special dekor šedý

          

Vrchní modifikované asfaltové pásy s polyesterovým rounem ELASTODEK  a se skleněnou tkaninou SKLODEK se na stavbách často používají jako vrchní povlaková krytina plochých střech.

plochá střecha s modifikovanými asfaltovými pásy
ELASTODEK 40 special dekor šedý


K výrobě našich asfaltových pásů jsou zásadně používány vstupní suroviny o vysoké kvalitě, (polyesterové nosné vložky značky Trevira, syntetický kaučuk, plnivo jako je mastek nebo jemně mletá břidlice). Modifikované asfaltové pásy KVK PARABIT jsou proto elastické a vyznačují se dlouhodobou životností.

K širokému sortimentu prvotřídních hydroizolací nabízíme bezplatný odborný servis jak při navrhování vodotěsných izolací staveb, tak při provádění izolací na stavbách. Odborné konzultace týkající se hydroizolací proti radonu, hydroizolací do požárně nebezpečného prostoru vám jsou k dispozici od projektu až po realizaci.
Nabízíme vám také zajištění dopravy asfaltových pásů a asfaltových šindelů na místo stavby nebo přímo do vašeho skladu.

Přehled o základním sortimentu asfaltových pásů KVK PARABIT najdete zde:

zakladni_sortiment_asf_pasu_kvk_parabit_2013.pdf (2 MB)