Zeptejte se

Připravili jsme společně s Vámi seznam dotazů, které nám kladete a které by mohli pomoci i dalším zákazníkům, při výběru našich produktů.

Máte specifický dotaz?

Nenašli jste v seznamu odpověď na Vaši otázku? Připravili jsme pro Vás formulář, do kterého napíšete Vaši otázku a my Vám na ní odpovíme.

Poslední přidané

22. 8. 2017

Dobrý den, chtěl bych se zeptat pokud použiju asfaltové pasy k vodotěsné izolaci z vnitřku betonové jímky na dešťovou vodu pro zalévání, jestli nedochází při styku vody s izolací k nějaké škodlivé kontaminaci vody.

Případně kolik vrstev bych měl použit abych dosáhl vodotěsnosti jímky, která má drobné vlásečnicové trhliny?

Děkuji za odpověď

Přečíst odpověď
14. 8. 2017

Jakou pískovanou lepenku v pásech můžu dát na kůlnu se spádem cca na1m 5% a lze vodorovně i svisle? Děkuji 

Přečíst odpověď
20. 7. 2017

Dobrý den,

chtěl bych si dělat střechu RD svépomocí a rád bych vás požádal o veškeré informace k pokládce. Potřeboval bych vědět, kam umisťovat kotvy nebo jak přichytávat celou skladbu. Rád bych vás požádal také o návrh materiálu jednotlivých asfaltových pásů částí skladby střechy. Skladba dle PD: - žel.bet. konstrukce střechy, parozábrana, spádové klíny z EPS, 1. vrstva EPS,2. vrstva EPS, podkladní pás, vrchní pás.

Přečíst odpověď
15. 7. 2017

Dobrý den,

chystám se izolovat základovou desku rodinného domu a potřeboval bych poradit jaký pás byste mi doporučili  a zda ho použít v jedné či ve dvou vrstvách. Mám oblast s nízkým radonovým rizikem a dům bude vytápěn podlahovým topením.

Přečíst odpověď
12. 6. 2017

Dobrý den,

prosím o informaci zda se hodí na zahradní přístřešek použít pískovanou lepenku s označením  (Lepenka PAR R 330 H pískovaná (10m2/bal) a dále jaký je rozdíl, kromě ceny v porovnání s Lepenkou s označením V13 PAR R20

Děkuji

Přečíst odpověď
1. 6. 2017

Dobrý den,
při rekonstrukci domu používám asfaltový pás Paraelast FIX G30 v místech kde se nedá pracovat s plamenem. Když se ovšem podívám na vaše webové stránky, tak se mi již v nabídce sortimentu nezobrazuje (pokud tedy nedělám nějakou chybu).
Rád bych se optal, zda již tento výrobek nebude dále v nabídce nebo je to jen dočasné.
Děkuji.

Přečíst odpověď
24. 5. 2017

Dobrý den, začalo nám pod šindel zatýkat v místě napojení terasy k domu, tak jsme chtěli celou plochu překrýt plechem. Důvodem zatékání je s největší pravděpodobností malý sklon střechy. Pokrývač nám doporučil ty modifikované pásy, že je položí na šindel. Že prý plech je hodně hlučný, když prší.  Proto žádám radu, co by bylo na střechu nejvhodnější a nejlevnější řešení. Šindel je asi 5 let stará.

Přečíst odpověď
18. 5. 2017

Dobrý den, chtěl bych odebrat od vaší společnosti hydroizolační pásy. Potřeboval bych poradit jakou skladbu a typ hydroizolačního pásu použít použít. Mám naměřený střední index radonu.

Přečíst odpověď
9. 9. 2016

Chtěl bych se zeptat, jaký byste doporučili postup a jaké materiály zvolit při renovaci ploché střechy garáže? V současnosti je na střeše asfaltový pás s vrchní hliníkovou fólií. Je na několika místech porušený a do garáže zatéká. Podklad je beton, Je možné některý z vašich produktů aplikovat přímo na stávající krytinu, nebo ji bude nutné odstranit?

Přečíst odpověď
5. 9. 2016

Prosím o radu. "Parabit oxidovaný pás" mám zbytek víc než polovinu ze stavby zdi 8m x 40 cm koupený před pěti roky, nyní čím doplnit když je větší sortiment a jiná označení , pro plochu asi 20m2. Na originál papírovém obalu v textu není jiné označení.

Přečíst odpověď