Různé

5. 9. 2016

Prosím o radu. "Parabit oxidovaný pás" mám zbytek víc než polovinu ze stavby zdi 8m x 40 cm koupený před pěti roky, nyní čím doplnit když je větší sortiment a jiná označení , pro plochu asi 20m2. Na originál papírovém obalu v textu není jiné označení.

Přečíst odpověď
21. 7. 2016

Dobrý den, na izolaci spodní stavby jsem použil asfaltové pásy Sklobit. Po celoplošném natavení pásů na očištěný a napenetrovaný podkladní beton se pásy druhý den odlupují. Vůbec se nespojily s penetrací. V čem by mohl být problém?

Přečíst odpověď
27. 6. 2016

Chceme se ucházet o zakázku realizace střechy, kde bude jednovrstvý hydroizolační systém pomocí asfaltového pásu, který bude mechanicky kotven. Požadavkem je, aby se nepoužíval plamen pro natavení přesahů, ale pouze horký vzduch. Je možné z vašeho sortimentu doporučit nějaký výrobek, který by mohl být použit dle uvedených podmínek?

Přečíst odpověď
13. 5. 2016

Budu realizovat plochou střechu, kde bude zateplení z EPS desek a hydroizolace ze dvou vrstev asfaltových pásů. Jako podkladní bude použit samolepící asfaltový pás Paraelast FIX PE a vrchní pás bude Elastodek 50 Standard Dekor. Je nějaký požadavek na vlastnosti nebo povrchové úpravy na EPS desky pro aplikaci samolepícího pásu Paraelast FIX PE?

Přečíst odpověď
20. 4. 2016

Máme balkon, ze kterého nám prosakuje do spodní místnosti. Uvažovala jsem, že to co tam je odstraníme a nahradíme novými izolačními pásy, po kterých bychom mohli chodit (nechodíme tam tak často) a že bychom na izolační pásy dali umělou trávu. Na pokládku zinkovými pasy nyní nemáme. Prosím poraďte.

Přečíst odpověď
10. 3. 2016

Lze mezi sebou kombinovat oxidované a modifikované asfaltové pásy? Budou při natavování mezi sebou dostatečně držet a nemůže časem dojít vlivem jejich chemického působení k degradaci pásů nebo jejich rozpojení ve spojích či v ploše?

Přečíst odpověď
14. 10. 2015

Dobrý den, zajímalo by mě, kolik celkem váží 20 rolí asfaltového pásu Parabit G S40?

Přečíst odpověď
1. 10. 2015

Viděla jsem názorné video jak pokládat samolepící Paraelast. Spoje se sypaly břidličným posypem. Kde se to dá koupit ? Děkuji za odpověď.

Přečíst odpověď
21. 9. 2015

Dobrý den, jakou životnost maji vaše lepenky při dvou vrstvách elasklodek speciál minerál a sklodek speciál dekor,záruku sem vyčetl na10 let že dávate,ale zajímá mě jestli nebudu muset za cca 15 let dávat novou lepenku, děkuji za odpověď .

Přečíst odpověď
10. 8. 2015

Dobrý den, na řadovce máme plochou střechu s lepenkou se šedivým posypem. Je stará cca 10 let. Po jak dlouhé době je vhodná renovace nátěrem např. Reflexolem. Je případný reflexní nátěr tak účinný, že bude pod střechou při slunečním svitu nižší teplota než bez tohoto reflexního nátěru. Děkuji 

Přečíst odpověď