Zeptejte se

Připravili jsme společně s Vámi seznam dotazů, které nám kladete a které by mohli pomoci i dalším zákazníkům, při výběru našich produktů.

Máte specifický dotaz?

Nenašli jste v seznamu odpověď na Vaši otázku? Připravili jsme pro Vás formulář, do kterého napíšete Vaši otázku a my Vám na ní odpovíme.

Poslední přidané

4. 4. 2018

Dobrý den, prosím o radu jaký druh asfaltových pásů použít k izolování základové desky - radon nízký. Dům bude nepodsklepený zděný bungalov. A bude postačovat jedna vrstva nebo lépe použít dvě? Lze již na položené pasy přímo pokládat polystyren určený k zateplení podlahy?

 

Přečíst odpověď
9. 3. 2018

Dobrý den,

potřeboval bych pomoci s jedním dotazem. V technické zprávě na izolaci proti zemní vlhkosti a radonu určil projektant pás modifikovaný asfaltový s AL vložkou.

Dodavatel nabízí Parabit AL + V S35 – splňuje tento typ výrobku technické zadání, nebo by se mělo jednat o dodávku PARAELAST AL + V S35?

Přečíst odpověď
31. 1. 2018

Dobrý deň,

Mám jednu otázku k tovaru ASPA BIT V S35 (V60 S35). Keď chcem naňho položiť polystyren, treba nejak to oddeliť? S PE foliou alebo s niečím?

A keď áno, tak vedeli by ste mi poslať technický podklad na to? Naprk link, alebo webovú stránku. 

Ďakujem Vám velmi pekne.

Přečíst odpověď
10. 1. 2018

Dobrý den, chtěla bych poprosit o postup, jak položit ipu ELASTOBIT Top 42 na malý přístřešek 2,30x5,00 m, mám připevněné dřevěné desky a co dál? Jednalo by se o položení jednotlivých vrstev ipy. Budu moc ráda pokud mi odpovíte a tím mi i pomůžete. Mockrát děkuji.

Přečíst odpověď
22. 8. 2017

Dobrý den, chtěl bych se zeptat pokud použiju asfaltové pasy k vodotěsné izolaci z vnitřku betonové jímky na dešťovou vodu pro zalévání, jestli nedochází při styku vody s izolací k nějaké škodlivé kontaminaci vody.

Případně kolik vrstev bych měl použit abych dosáhl vodotěsnosti jímky, která má drobné vlásečnicové trhliny?

Děkuji za odpověď

Přečíst odpověď
14. 8. 2017

Jakou pískovanou lepenku v pásech můžu dát na kůlnu se spádem cca na1m 5% a lze vodorovně i svisle? Děkuji 

Přečíst odpověď
20. 7. 2017

Dobrý den,

chtěl bych si dělat střechu RD svépomocí a rád bych vás požádal o veškeré informace k pokládce. Potřeboval bych vědět, kam umisťovat kotvy nebo jak přichytávat celou skladbu. Rád bych vás požádal také o návrh materiálu jednotlivých asfaltových pásů částí skladby střechy. Skladba dle PD: - žel.bet. konstrukce střechy, parozábrana, spádové klíny z EPS, 1. vrstva EPS,2. vrstva EPS, podkladní pás, vrchní pás.

Přečíst odpověď
15. 7. 2017

Dobrý den,

chystám se izolovat základovou desku rodinného domu a potřeboval bych poradit jaký pás byste mi doporučili  a zda ho použít v jedné či ve dvou vrstvách. Mám oblast s nízkým radonovým rizikem a dům bude vytápěn podlahovým topením.

Přečíst odpověď
12. 6. 2017

Dobrý den,

prosím o informaci zda se hodí na zahradní přístřešek použít pískovanou lepenku s označením  (Lepenka PAR R 330 H pískovaná (10m2/bal) a dále jaký je rozdíl, kromě ceny v porovnání s Lepenkou s označením V13 PAR R20

Děkuji

Přečíst odpověď
1. 6. 2017

Dobrý den,
při rekonstrukci domu používám asfaltový pás Paraelast FIX G30 v místech kde se nedá pracovat s plamenem. Když se ovšem podívám na vaše webové stránky, tak se mi již v nabídce sortimentu nezobrazuje (pokud tedy nedělám nějakou chybu).
Rád bych se optal, zda již tento výrobek nebude dále v nabídce nebo je to jen dočasné.
Děkuji.

Přečíst odpověď